ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

ЗАПРОШУЄМО  ВАС ВІДМІТИТИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ИЛИ ОРГАНІЗУВАТИ ЙОГО У НАС ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ ИЛИ ДРУЗІВ! ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ В КВЕСТРУМЕ ЗАПАМ'ЯТАЄТЬСЯ ІМЕНИННИКОВІ І ГОСТЯМ НАДОВГО - ТАКИХ ЕМОЦІЙ ВИ ЩЕ НЕ ВИПРОБОВУВАЛИ!

команда логово злодеяЩо ж чекає на вас у квеструмі «60 minutes»?

  Це спеціально обладнані приміщення, де заховані схованки та загадки, замки та спеціальні механізми. За 1 годину відвідувачі квест-кімнати розгадують усі секрети та знаходять цікаві предмети, виявляючи навички логіки, уважність, спритність, кмітливість та командну взаємовиручку.команда тайна племени

Процес проходження контролюється нашими адміністраторами. Дітей від 6 до 8 років співробітники квеструму "60 minutes" супроводжують безпосередньо в кімнаті (якщо немає дорослих), з 9 років можна грати без участі старших.

У квеструмі можна сховати подарунок для іменинника. Спеціально для вашого свята можна організувати виїзну квест-кімнату або живий квест (від 10 осіб)

команда логово злодеяПри бронюванні гри на дату Дня Народження, ви можете придбати подарунковий сертифікат заздалегідь!

Як бути, якщо велику та веселу компанію не хочуть пускати у квеструм злі адміністратори? Дійсно, максимально допустима кількість людей, які перебувають у кімнаті одночасно – 3-4. Але не поспішайте засмучуватися, ви можете розділитись на кілька команд, тоді задоволення від гри отримає кожен. Крім того, команда, що пройшла квест, може спостерігати за успіхами своїх друзів разом із адміністраторами. Проходити квести великою компанією не лише весело, а й вигідно. При бронюванні гри на кілька команд ви отримуєте знижку до 20%.

VIP-СЕРТИФІКАТ НА БУДЬ-ЯКУ КВЕСТ-КІМНАТУ!

ЗАМОВЛЮЙ VIP-СЕРТИФІКАТ ДРУЗЯМ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

-СЕРТИФІКАТ- 750 грн.

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ПРИЯТНО ЗДИВИТИ СЕБЕ, СВОЇХ ДРУЗІВ АБО ДІТЕЙ — ДОВЕРЬТЕ ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ КВЕСТРУМУ «60 MINUTES»

команды квеструма

Перейти к верхней панели